Siemens: Projekcia železničných systémov

Spoločnosť Siemens hľadá v Žiline pracovníkov v oblasti projekcie železničných zabezpečovacích systémov do rozširujúceho sa inžinierskeho centra. Inžinierske centrum je súčasťou medzinárodných projektových tímov so zameraním na železničnú dopravu s celosvetovou pôsobnosťou.
 
Náplňou práce je prispôsobovanie produktov koncernu Siemens ako aj projekcia dát v oblasti riadiacich systémov prevádzky koľajovej dopravy, pre elektronické stavadlové systémy, ako aj pre systémy vlakových zabezpečovačov.

Aktuálne sa otvárajú nasledujúce pracovné pozície:

Amtek: Aplikačný inžinier, Obchodno-technický inžinier

Spoločnosť Amtek, spol. s r.o. Brno hľadá do svojho tímu nových kolegov na pracovné pozície so zameraním na aplikácie v automatizácii:

  • aplikačný inžinier,
  • obchodno-technický inžinier

Náplňou práce bude:

  • technická podpora zákazníkov,
  • školenie u dodávateľov v zahraničí,
  • riešenie technických otázok s technikmi dodávateľa,
  • prezentácia produktov, školenia zákazníkov , technická a obchodná príprava ponúk,
  • účasť na projektoch.

Ďalšie podrobnosti o pracovných pozíciách a kontaktný mail sú uvedené v dokumente:

 

Třeštík: Obchodné zastúpenie

Spoločnosť TŘEŠTÍK, rodinná firma, ktorá sa zaoberá vývojom a poskytovaním softvérových riešení a súvisiacich služieb v oblasti riadenia kvality a sledovania výroby pre všetky odvetvia priemyslovej výroby hľadá samostatného aktívneho človeka pre obchodné zastúpenie firmy pre Slovenskú republiku. Podrobnosti o ponuke sú v pripojenom dokumente.

 

In-tech: Testovací inžinier, softvérový inžinier

Spoločnosť in-tech Automotive Engineering s.r.o., Praha, ktorá sa zaoberá vývojom automobilovej elektroniky, softvéru pre Industry 4.0 a koľajové vozidlá,  hľadá pre pobočky v Mladej Boleslavi a v Prahe absolventov inžinierskeho štúdia na pracovné pozície:

  • testovací inžinier pre HiL (Hardware in the Loop) testovanie riadiacich jednotiek motora,
  • softvérový inžinier.

Podrobnosti o ponúkanej práci sú v priloženom dokumente:

Pracovná ponuka in-tech

 
 

AŽD Praha: Špecialista pre zahraničný obchod - technik

Spoločnosť AŽD Praha hľadá energických, kreatívnych a pracovitých kanditátov na pozíciu Špecialista pre zahraničný obchod - technik. Pracovnou náplňou bude technická podpora pre obchodnú činnosť, príprava rozpočtov, obchodno-technickej dokumentácie a podpora tímu pre inžiniering zahraničných zákaziek. Po zapracovaní a aktívnom prístupe sa predpokladá aj samostatná obchodná činnosť v určenom teritóriu. Miesto práce - Praha.

Požiadavky na uchádzača a kontakt nájdete v priloženom dokumente

 

 

Doplnkové informácie