KROS programátorská akadémia

Spoločnosť KROS plánuje posilnenie svojich programátorských tímov a za týmto účelom ponúka „programátorskú akadémiu“ pre ľudí, ktorí majú logické myslenie a nejaké programátorské základy, ale vyštudovali niečo iné.

Na akadémii je zaujímavé hlavne to, že sa jedná o platenú stáž a úspešný absolvent má garantovanú prácu programátora vo firme.

Pre viac info o KROSe sa môžete dozvedieť na https://www.cocuma.sk/company/kros/

Podrobný popis akedémie nájdete aj v inzeráte na Profesii https://www.profesia.sk/praca/kros/O3564387

NASA Slovakia - automatizér

Spoločnosť NASA Slovakia, orientovaná na vývoj a výrobu riadiacich systémov pre priemyselnú automatizáciu najmä na tzv. vision systémy, prijme študenta do brigádnickeho pomeru na pracovnú pozíciu Automatizér. 

Náplňou práce je:

  • programovanie PLC, vision systémy, roboty,
  • stavba jednoúčelových strojov,
  • skladanie rozvádzačov,
  • spracovanie technickej dokumentácie.

Podrobnosti sú uvedené v priloženom letáku:

 
 

FRAMATOME - validačný a verifikačný inžinier

Spločnosť Framatome Controls s.r.o. (slovenská pobočka významného výrobcu riadiacich a zabezpečovacích sytémov pre jadrové elektrárne) príjme na pracovisko v Bratislave pracovníka na pracovnú pozíciu Inžinier validácie a verifikácie. Hlavnou náplňou práce je zodpovednosť za validáciu a verifikáciu softévru pre riadiace a zabezpečovacie systémy jadrových elektrární. Podrobnosti o pracovnej náplni, profile úspešného uchádzača o pracovnú pozíciu a kontakte na zodpovedného pracovníka spoločnosti sú uvedené v priloženom dokumente. Práca je vhodná pre absolventov študijného programu Riadenie procesov.

 

 

 

THALES - manažér predaja

Spoločnosť Thales, významný dodávateľ systémov v oblasti železničnej dopravy, leteckej dopravy, kybernetickej bezpečnosti a obrany, hľadá na podporu svojho tímu vo Viedni vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu manažér predaja pre oblasť železničných riadiacich a zabezpečovacích systémov na českom a slovenskom trhu - zástupcu spoločnosti pre Českú republiku a Slovenskú republiku.

Náplňou práce je podpora obchodných aktivít spoločnosti Thales v oblasti železničných zabezpečovacích systémov na trhu v Českej a Slovenskej republike, rokovanie so zákazníkmi, riadenie komplexných dodávok systémov zákazníkom, vytváranie nových a udržiavanie jestvujúcich väzieb so zákazníkmi, ...

Pozícia je vhodná aj pre absolventa univerzity s technickým vzdelaním s výbornou znalosťou angličtiny, znalosť nemčiny je výhodou. Od úspešného uchádzača sa vyžaduje ochota cestovať, výhodou je záujem o riadiace systémy pre oblasť železničnej dopravy, schopnosť viesť ľudí, dobré komunikačné schopnosti, ...

Podrobnosti o ponúkanej práci sú uvedené v pripojenom dokumente, prípadne na webe spoločnosti Thales.

 

 
 

Doplnkové informácie