Betamont Zvolen - softvérový inžinier

Spoločnosť Betamont s.r.o. Zvolen hľadá pracovníka na pozíciu softvérový inžinier. 

Predpokladanou náplňou práce bude vývoj riadiaceho systému pre aplikácie inteligentných dopravných systémov v jazyku C# na platforme Microsoft .Net.

Uchádzač by mal mať skúsenosti v oblasti vývoja SW. Znalosť platformy .NET a jazyka C# nie je podmienka v prípade, že uchádzač ovláda iné programovacie jazyky, ale má chuť a dokáže sa rýchlo naučiť nové. Dôležitejšie, ako konkrétne jazyky a technológie je myslenie - logické, analytické a kritické.

Výhodou sú schopnosti v niektorej z nasledovných oblastí:znalosť operačných systémov rodiny Microsoft Windows, znalosti v oblasti počítačových sietí na vyššej ako užívateľskej úrovni, znalosti v oblasti komunikačných technológií a štandardov, databázové systémy , znalosti v oblasti kryptografie, zalosť operačných systémov GNU/Linux, znalosti v oblasti tvorby web aplikácií, znalosti v oblasti virtualizácie, znalosti práce s technológiou OPC a DCOM, znalosti práce s technológiou WPF, znalosť nemeckého alebo ruského jazyka.

Požadované osobnostné vlastnosti:

  • samostatnosť no zároveň schopnosť pracovať v tíme,
  • tvorivosť,
  • komunikatívnosť,
  • chuť poznávať a učiť sa nové veci.

Podrobnosti o pracovenj pozícii nájdete na stránke Profesia.sk alebo na stránke spoločnosti Betamont v sekcii Pracovné príležitosti.

Doplnkové informácie